مدیرکل جدید صدا و سیمای کردستان در گفت‌وگو با تسنیم: شناخت کاملی از استان دارم/ توجه به ظرفیت‌های منطقه اولویت برنامه‌هاست

جعفر عبدالملکی در نخستین مصاحبه خود در منصب مدیرکل جدید صدا و سیمای استان کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج اظهار داشت: خوشحالم که فرصت خدمت به مردم دیارم برایم فراهم شده است.

وی افزود: شناخت کافی از وضعیت استان دارم و برنامه‌های کاری زیادی برای صدا و سیمای کردستان دارم که به‌زودی در نخستین نشست خبری با اصحاب رسانه آن را اطلاع‌رسانی خواهم کرد.

مدیرکل جدید صدا و سیمای استان کردستان در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم که آیا در برنامه‌های کاری خود به ظرفیت‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، تاریخی و دینی منطقه توجه می‌کنید یا خیر، اظهار داشت: بله، کاملاً در این راستا عبور خواهم کرد اما از اصحاب رسانه کردستان نیز انتظار دارم که بنده را در اجرای سیاست‌ها، تحقق اهداف و مأموریت‌های ترسیم شده، کمک کنند.

وی با بیان اینکه بدون همراهی اصحاب رسانه استان کارها پیش نمی‌رود، گفت: به‌زودی نخستین نشست خبری خود را خبرنگاران برگزار و برنامه‌های کاری خود را کامل بیان می‌کنم.

عبدالملکی خاطرنشان کرد: فردا یکشنبه ۲۶ خردادماه جاری مراسم تودیع و معارفه برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم؛ امروز ۲۵ خردادماه امان‌اللهی از سمت مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان برکنار و رئیس سازمان صدا و سیما به پیشنهاد معاون امور مجلس و استان‌های رسانه ملی، «جعفر عبدالملکی» را برای مدت سه سال به سمت مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کردستان منصوب کرد.

قرار است مراسم معارفه وی فردا با حضور مسئولان کشوری و استانی در سنندج برگزار شود.

انتهای پیام/ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *