قم| ترامپ حقایق و چهره واقعی آمریکا را به جهانیان نشان داد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد حسینی شاهرودی ظهر امروز در کنفرانس بین‌المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری که در سالن همایش مدرسه علمیه دارالشفاء برگزار شد، اظهار داشت: آمریکا همواره با ملت ایران دشمنی داشته است و در مراحل مختلف آن را مشاهده کردیم.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری کنفرانس حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبری افزود: این کنفرانس باید در سراسر کشور برگزار شود و مورد توجه باشد.

نماینده ولی‌فقیه در کردستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی کانون تمدن است، ابراز کرد: همان گونه که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم تاکید کردند باید خودسازی جامعه را مورد تاکید قرار دهیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه بین تمدن اسلامی و تفکر منحط غربی جنگ رخ داده است، ادامه داد: مقام معظم رهبری تاکنون بارها تاکید کردند که آمریکا شیطان بزرگ است و نباید این موضوع را فراموش کنیم.

حسینی شاهرودی با اشاره با ترورهای دشمن در دهه ۶۰ در کشورمان بیان کرد: بیش از ۱۷ هزار انسان بی‌گناه در این ترورها جان خود را از دست دادند که آمریکا در این حوادث نقش داشتند.

وی افزود: تفکر آمریکا همان تفکر انگلیس است، آمریکا در گذشته تا حدودی می‌توانست دست چدنی خود را زیر پوشش مخملی پنهان کند اما ترامپ بخشی ازحقایق آمریکا را نشان داد ولی نباید به همین میزان اکتفا کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در کردستان گفت: برخی در داخل تاکید دارند که چاره جز رابطه با آمریکا نداریم و باید سازش کنیم و همان گونه که امام راحل فرمود تحصیل کرده‌های غرب به مصالح کشور ضربه می‌زنند.

عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه علمای شیعه در مقاطع مختلف توطئه‌های دشمن را شناسایی کردند، خاطرنشان کرد: تکه تکه شدن سرزمین‌های مختلف در طول تاریخ کشتارهای زیادی به‌جای گذاشت که غرب جنایتکار این جریانات شوم را رهبری و هدایت می‌کند.

انتهای پیام/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *