اجرای سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده در کردستان به‌صورت جدی پیگیری شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، بهرام نصراللهی‌زاده شامگاه شنبه در ششمین شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان که با حضور ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در سالن شهدای گمنام استانداری کردستان برگزار شد، اظهار داشت: اخیرا آئین‌نامه‌ای برای اجرای سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده تصویب شده و کارگروه‌های مشخصی نیز برای آن تعیین شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان افزود: کارگروه‌های اجتماعی و فرهنگی خانواده یکی از مهمترین آنها بوده که به‌صورت جدی پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه استانداران رئیس این کارگروه هستند، گفت: استاندار ریاست این کارگروه را به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان و دبیری آن را نیز به  مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان واگذار کرده است.

نصراللهی‌زاده تاکید کرد: انتظار می‌رود این کارگروه به‌صورت جدی و منظم در استان پیگیری شود و در صورت نیاز به آنها کمک خواهیم کرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت توسعه کشور گفت: نگاه جدی به استان بسیار مهم و الزامی بوده و باید مشکلات حال حاضر را تنها به بیکاری و اشتغال ربط ندهیم.

نصراللهی‌زاده با بیان اینکه باید با تمرکز بالا و بصورت علمی به پدیده‌های اجتماعی نگاه کنیم، خاطرنشان کرد: همه مسائل را بحران تلقی نکنیم و از نگاه سطحی منجر به خطا و بیراهه بپرهیزیم.

انتهای پیام/ش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *