رئیس سازمان بسیج کارمندان در سمنان: میز خدمت به مردم در دستگاه‌های اجرایی کیفی‌سازی شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، ناصر فصیح رامندی پیش از ظهر امروز در دیدار با رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان اظهار داشت: گسترش میزهای خدمت در ادارات و خارج از ادارات در سراسر کشور از اولویت‌های بسیج کارمندان در سال جاری است.

وی بیان داشت: البته در این راه آنچه اولویت دارد کیفی سازی میزهای خدمت به مردم است و بر کمیت و تعداد آن ارجحیت دارد.

رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور با اشاره به خدماتی که در قالب میز خدمت به مردم ارائه می‌شود گفت: در قالب این طرح به رسیدگی و رفع مشکلات مردم سرعت بیشتری بخشیده می‌شود که برای مثال راه‌اندازی یک میز خدمت در خارج از ادارات همچون روستاها سبب می‌شود دغدغه یک روستانشین پیرامون مسائل مختلف با سرعت موردبررسی قرار گیرد.

فصیح رامندی با اشاره به ابلاغیه طرح اجرای میز خدمت در ادارات در سال ۱۳۸۹ در ۲۶ بند بیان داشت: میز خدمت باید در طبقات همکف ادارات برقرار شود تا مردم بدون سردرگمی در ادارات خدمات لازم و مربوطه را دریافت کنند.

وی با بیان ضرورت توجه به کیفی سازی میزهای خدمت در ادارات گفت: در حال حاضر دولتی‌ها اولویت خود را دولت الکترونیک می‌دانند و توجه به میز خدمت بسیار کمرنگ است.

رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه‌های متنوع و متعددی که از ابتدای سال جاری در بسیج کارمندان استان سمنان اجراشده است اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات بسیج کارمندان تهیه طرح‌های مختلف از سوی هیئت اندیشه‌ورز بسیج کارمندان است.

فصیح رامندی بیان داشت: ارتقای وجدان کاری در کارمندان، جلب رضایت مردم در خدمات ارائه‌شده ادارات، تکریم ارباب‌رجوع و مواردی از این قبیل ازجمله مسائلی است که باید در ادارات سراسر کشور در اولویت امور قرار گیرد.

برگزاری ۲ میز خدمت جهادی و میز خدمت تخصصی در سمنان 

رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان نیز در این نشست به ارائه گزارش عملکرد سازمان بسیج کارمندان این استان در سه‌ماهه نخست سال جاری اشاره کرد و ازجمله مهم‌ترین آنها را برگزاری دوره توانمندسازی فرماندهان پایگاه‌های ادارات کل استان و همچنین کمک به سیل‌زدگان استان‌های مختلف کشور به‌صورت نقدی و غیر نقدی به میزان یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان عنوان کرد.

مرتضی دهرویه از دیگر برنامه‌های انجام‌شده در این استان را برگزاری دوره توانمندسازی بانوان بسیجی ادارات کل استان و برگزاری همایش هفته عفاف و حجاب بانوان بسیجی ادارات کل استان عنوان کرد.

وی با اشاره به برگزاری میز خدمت جهادی و میز خدمت تخصصی در سمنان اظهار داشت: مردم باید از نزدیک احساس کنند که مسئولان در کنارشان هستند و در رفع مشکلاتشان تلاش می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان گفت: فلسفه خدمت به مردم همراه و همگام و در کنار مردم بودن در رفع مشکلات و دغدغه‌ها و گرفتاری‌هایشان است و این همان هدفی است که با برگزاری میز خدمت در ادارات و خارج از ادارات دنبال می‌شود.

انتهای پیام/ ع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *