ترافیک سنگین در محورهای سلفچگان ـ ساوه، ساوه ـ تهران و ساوه ـ همدان قدیم

علی زندی‌فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به تمهیدات انجام شده توسط راهداری استان در ایام تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی در سطح جاده‌های استان مرکزیاظهار داشت: با جلساتی که برگزار شد تیم‌های راهداری در حالت آماده‌باش به منظور ارائه خدمات در جاده‌های استان برای رفاه حال مسافران در ایام تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی قرار گرفته‌اند.

وی افزود: تعداد تیم‌های راهداری مستقر در جاده‌ها را تا دو برابر افزایش داده‌ایم و تمامی نکات لازم در جلسات برای آنها تشریح شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی تصریح کرد: از همین امروز هم به صورت دقیق گزارش ترافیک تمام محورها رصد می‌شود و سعی داریم که مشکلی در جاده‌ها برای مسافران به وجود نیاید.

زندی‌فر بیان کرد: ناوگان مسافربری استان هم آماده حمل و نقل مسافران هستند و با توجه به پیش‌بینی‌های انجام‌شده در غروب عاشورا نیاز به بیشتری به فعالیت ناوگان داریم.

وی با اشاره به ترافیک میانه روز در  ۱۷  شهریورماه در محورهای استان گفت: ترافیک محورهای سلفچگان ـ ساوه، ساوه ـ تهران، ساوه ـ همدان قدیم و اراک ـ بروجرد و بالعکس، اراک ـ سلفچگان و دلیجان ـ سلفچگان به صورت نیمه‌سنگین و در مابقی محورها بهصورت عادی و روان در جریان است.

انتهای پیام/ش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *