نمایشگاه عرضه محصولات پاییزه در خرم‌آباد برگزار می‌شود

جلال طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، با اشاره به برپایی نمایشگاه پاییزه در این شهر اظهار داشت: نمایشگاه عرضه محصولات پاییزه،‌ پوشاک،‌ لوازم‌التحریر،‌ کیف، کفش و مواد غذایی با توجه به فراررسیدن فصل  بازگشایی مدارس از ۲۲ تا ۳۱ شهریوماه به‌ مدت ۱۰ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی افزود: امسال نمایشگاه پاییزه در ۸۰ غرفه‌ دایر می‌شود که اکثر غرفه‌داران بومی هستند و بیش‌تر غرفه‌ها به لوازم‌التحریر،‌ کیف، کفش و پوشاک مدارس اختصاص دارد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی لرستان با بیان اینکه یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه عرضه کالاهای ایرانی‌ است، عنوان کرد: در این نمایشگاه اولویت ثبت‌نام با غرفه‌دارانی‌ است که محصولات ایرانی عرضه کنند در همین راستا در فرم ثبت‌نام غرفه‌داران این موضوع مد نظر قرار گرفته‌ و هم‌چنین محصولات این نمایشگاه ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف دارد.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان جهت بازدید از نمایشگاه عرضه محصولات پاییزه،‌ پوشاک،‌ لوازم‌التحریر،‌ کیف، کفش و مواد غذایی می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۵ عصر تا ۲۱ شب به این نمایشگاه مراجعه کنند و ما آماده میزبانی از شهروندان هستیم.

انتهای پیام/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *