طرح‌های راه‌های استان قم با تأخیر اجرا می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، احمد امیرآبادی فراهانی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با تاکید براینکه برخی از پروژه‌های راه استان با تأخیر انجام می‌شود اظهار داشت: اگر این پروژه‌ها در دست بخش خصوصی یا نهاد عمومی بود چند ماهه به اتمام می‌رسید.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تقاطع ونارچ و پل قلعه سنگی  را از جمله پروژه‌هایی دانست که اجرای آن‌ها مدت زیادی طول کشیده است.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم احیای بافت‌های فرسوده گفت: کمیته مردمی احیای بافت‌های فرسوده تشکیل شده است که در آن جمعی از متخصصان و مهندسان این بخش حضور دارند، مطالعاتی در بخش خاکفرج قم انجام داده‌اند که راهکار خوبی برای احیای بافت‌های فرسوده این محل دارند.

امیرآبادی با اشاره به دستورالعمل وزارت بهداشت درمورد مشاغل خانگی گفت: استان قم فقط این دستورالعمل را اجرا کرده است و سایر استان‌ها اجرا نکرده‌اند.

در بخشی از این جلسه مهرداد غضنفری معاون استاندار قم با بیان اینکه بسته‌های حمایتی ابلاغ شده از نظر منابع محدود است، اظهار داشت: اعتبارات لازم باید در حوزه اشتغال برای استان جذب شده و در جای خود صرف شود.

وی افزود: در حوزه اشتغال روستایی در یک مقطعی استان قم به رتبه دوم رسید که حاکی از عملکرد مثبت استان بود اما استان‌های دیگر اعتراض کردند و درخواست داشتند که این آمارها اعلام نشود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *