جدیدترین رنکینگ رده‌بندی؛ ایران در رده سنی جوانان سوم شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، مهرداد علی‌قارداشی شامگاه شنبه در مجمع عمومی سالیانه هیئت تنیس ‌روی میز استان کردستان که با حضور اعضاء مجمع و رؤسای هیئت شهرستان‌ها در سالن جلسات اداره‌کل ورزش و جوانان در این شهر برگزار شد، به افتخار آفرینی‌های ورزشکاران کردستانی در سالیان گذشته در سطوح ملی و ‌بین‌المللی اشاره کرد و اظهار داشت: موفقیت‌های کسب شده برای استان کافی نیست و انتظار تلاش و‌ برنامه‌ریزی بیشتری از متولیان هیئت می‌رود.

وی با بیان اینکه کمک‌های مالی خوبی به هیئت‌های استانی و شهرستانی در سطح کشور شده است، افزود: طبق رنگینگ که توسط فدراسیون جهانی تنیس روی میز اعلام شد، ایران در رده سنی جوانان مقام سوم و در رده سنی نوجوانان و امید نیز جایگاه پنجم را دارد.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور موفقیت های کسب شده را نتیجه خرد جمعی، کار تیمی و‌ برنامه‌ریزی دقیق بیان کرد و گفت: خوشبختانه ورزشکارانی ایرانی همیشه در رده‌های سنی مختلف مدال کسب کرده و بالای سکو رفته‌اند.

وی یادآور شد: استان کردستان با دارا بودن سه سالن دولتی پتانسیل پیشرفت این رشته را دارد چراکه در سایر استان‌ها از جمله مشهد و‌آذربایجان غربی یک سوم این امکانات وجود دارد.

قارداشی با اشاره به اینکه تاکنون شهرستان سقز دوبار میزبان مسابقات کشوری بوده است، خاطرنشان کرد: اذعان داشت: رشد این رشته ورزشی در کشور به کمک همه هیئت استانی بوده و انتظار می‌رود ورزشکاران استان کردستان نیز برای کسب موفقیت‌های بیشتر تلاش کنند.

انتهای پیام/ ت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *