دادستانی قم از آمران به معروف با جدیت حمایت می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم،حجت‌الاسلام حسن غریب عصر امروز در همایش فعالان امربه‌معروف و نهی از منکر و افتتاحیه قرارگاه ثارالله قم که در سالن همایش‌های غدیر برگزار شد،اظهار داشت:یکی از مهم‌ترین فریضه‌های الهی امربه‌معروف و نهی از منکراست و در این زمینه وظیفه مهمی را بر عهده داریم

وی افزود:افراد دغدغه مند نسبت به امر به معروف و نهی از منکر تاکید دارند و در این زمینه سامانه ای در فضای مجازی راه اندازی شده است که می توان گزارش خود را به دادسرا اطلاع  و در باره آن اقدام قضایی و قانونی انجام شود.

سرپرست دادستان قم تصریح کرد:سامانه ای در فضای مجازی به شماره آن۰۹۳۳۳۶۳۳۲۵۱ راه اندازی کردیم و قسمتی که به دادسرا مربوط است پیگیری و گزارش های مردمی را با جدیت دنبال می کنیم.

غریب بیان کرد:هرکجااز ظرفیت های مردمی استفاده کردیم موفق شدیم، برای کاهش ناهنجاری های اجتماعی نیز باید از ظرفیت مردم به خوبی بهره مند شویم.

وی عنوان کرد:وظیفه  شرعی و قانونی ما این است که از آمرین در مقوله امر به معروف حمایت کنیم، این قول را می دهم که موضوع حمایت از آمرین به معروف با جدیت دنبال می شود.

سرپرست دادستان قم ادامه داد:یکی از موضوعاتی که باید مورد توجه باشد بلافاصله پس از درگیری آمر به معروف وفرد مجرم باید موضوع رسیدگی شود چون اگر چند روز از موضوع بگذرد شاید حمایت از آمر به خوبی انجام شود.

غریب با تاکید بر اینکه حمایت قضایی از آمران به معروف با جدیت دنبال می شود،خاطرنشان کرد:آمران به معروف اگر طبق دین اقدام کرده و تذکر دهند و به راه خود ادامه دهند درگیری وموضوعی پیش نمی آید.

انتهای پیام/ش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *