۶۰ درصد از جمعیت قم شرایط شرکت در انتخابات را دارند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، مرتضی حیدری در نشست خبری با اصحاب رسانه با موضوع تشریح برنامه‌های ستاد انتخابات که درسالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، اظهار داشت: ثبت‌نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی از دهم تا شانزدهم آذرماه انجام می‌شود.

فرماندار قم افزود: همچنین داوطلبان شرکت در مجلس خبرگان رهبری نیز از پانزدهم تا بیست و یکم آذرماه می‌توانند با مراجعه به ستاد اقدام به ثبت‌نام کنند.

وی تصریح کرد: در سال جاری،۶۰ درصد از جمعیت قم،شرایط شرکت در انتخابات رادارند،اما هنوز آمار رسمی از جمعیت اعلام‌نشده است.

حیدری بیان کرد:پیش‌بینی می‌شود انتخابات در سطح استان قم، در ۷۰۰ شعبه برگزار شود و در استقرار صندوق‌ها نیز تا ده درصد رشد داشته باشیم.

وی عنوان کرد:یکی از انتظارات مهم جامعه،برگزاری انتخابات توأم بااخلاق و معنویت است و امیدواریم در این دوره شاهد بداخلاقی و سیاه نمایی نباشیم و رسانه‌ها نیز مشارکت خوبی در برگزاری انتخابات سالم داشته باشند تا به وضعیت مطلوب و ایده‌آل و آرمانی دست‌یابیم.

فرماندار قم خاطرنشان کرد:همه باید در افزایش مشارکت عمومی و حضور مردم درصحنه انتخابات،سهیم باشیم؛این انقلاب یا پشتیبانی مردم تشکیل شد و با اتکاء به همراهی آنان به حرکت خود ادامه می‌دهد.

وی گفت: اسامی داوطلبان پس از تعیین صلاحیت اعلام می‌شود و امیدواریم نمایندگانی کارآمد و دلسوز در جهت رفع مشکلات مردم داشته باشیم.

حیدری بیان کرد:اصحاب رسانه اخبار را از مجریان و دست‌اندرکاران ستاد انتخابات دریافت کنند، در این زمینه حوزه ستاد انتخابات استان در پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری قم ایجادشده است و اخبار از این کانال منتشر می‌شود.

انتهای خبر/۴۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *