استاندار مازندران: شرکت ثروت آفرینی در مازندران ایجاد می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بابلسر، احمد حسین زادگان عصر امروز در جلسه هلدینگ سرمایه‌گذاری با مدیران بزرگ‌ترین واحدهای تولیدی و صنعتی مازندران در بابلسر ،اظهار داشت: متاسفانه چون تجربه کارهای جمعی و مشارکتی در کشور وجود ندارد طبیعتا” ابتدای کار و شروع آن با سختی همراه است و این خلا در مازندران نیز بیشتر احساس می‌شود.

وی افزود: در مازندران فرصت‌های مختلف سرمایه‌گذاری وجود دارد که بنابر دلایل مختلف از این مزیت‌ها به نحو شایسته استفاده نشده است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه در حوزه گردشگری رودخانه‌های بزرگ و جذابی در مازندران وجود دارد که اگر سرمایه‌گذاری در این حوزه صورت گیرد موجب رشد و توسعه استان می‌شود، یادآور شد: موارد بی شماری نظیر این ظرفیت‌ها در حوزه‌های مختلف در استان مازندران وجود دارد که سالها از آن به درستی استفاده نشده و همه باید تلاش کنند تا این خلاء برطرف شود.

حسین زادگان با بیان اینکه دولت به تنهایی قادر به ایجاد هلدینگ نیست، تصریح کرد: جای خالی یک شرکت بزرگ یا مجموعه قوی بزرگ با بهره‌گیری از افراد کارآفرین و موفق در حوزه‌های مختلف در مازندران احساس می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با ایجاد یک هلدینگ قوی و کارآمد در استان از واگذاری مدیریت بخش‌های مختلف به شرکت‌های بیگانه یا خارج از استان جلوگیری می‌شود.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این جلسه، ایجاد یک نهاد یا هلدینگ کارآمد با استفاده از ظرفیت‌های نخبگان اقتصادی مازندران است، تصریح کرد: ظرفیت‌هایی در مازندران وجود دارد که حتی در بسیاری از کشورهای جهان وجود ندارد و این نقطه عطفی برای توسعه در حوزه‌های مختلف بوده که مغفول مانده است.

حسین زادگان با بیان اینکه سرمایه‌گذارانی که در این جلسه حاضر شده تجربیات متعددی را در حوزه‌های مختلف دارند، خاطرنشان کرد: با ایجاد یک هلدینگ قوی و کارآمد در مازندران علاوه بر توسعه اقتصادی و اجتماعی در بخش‌های مختلف سبب ایجاد یک اثر ماندگار در استان می‌شود.

انتهای پیام/ ۶۸۶/ ع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *