آخرین وضعیت جاده‌های کرمان| تردد در محورهای کوهستانی تنها با زنجبر چرخ امکان پذیر است

مجید سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به سامانه بارشی که نقاط مختلف استان را در برگرفته است اظهار داشت: بارش برف و باران در جنوب، شرق و غرب استان کرمان به تناوب ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این بارش‌ها باعث طغیان و سیلابی شدن تعدادی از رودخانه‌های استان در قلعه‌گنج و رودبار شده است گفت: آبگرفتگی معابر در برخی شهرستان‌ها به ویژه در کرمان، جیرفت، ارزوئیه و قلعه‌گنج را داشتیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با عنوان اینکه راه‌های روستائی ساردوئیه جیرفت به دلیل بارش سنگین برف مسدود است افزود: در شهرستان قلعه‌گنج ۷ روستا به دلیل واقع شدن در مسیر سیلاب‌ها در محاصره آب قرار دارند و راه ۶ روستا به دلیل طغیان رودخانه قطع است.

زاهدان| هشدار سیلابی‌شدن روخانه‌های محلی بلوچستان؛ بارش‌ها تا یکشنبه ادامه دارد

وی با بیان اینکه با تلاش بی‌وقفه راهداران شمال و جنوب استان کرمان تمامی راه‌های اصلی استان باز است عنوان کرد: تنها محور نگار- بافت و رابر – بزنجان در استان کرمان مسدود است.

سعیدی با تاکید بر اینکه تردد در جاده‌های کوهستانی استان بدون زنجیر چرخ امکان‌پذیر نیست گفت: هم‌استانی‌های عزیز از سفرهای غیرضرور خودداری کرده و در صورت تردد در جاده‌ها به هشدارهای پلیس توجه داشته باشند.

انتهای پیام/۵۱۱/ف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *