بجنورد| قرعه‌کشی رقابت‌های بین‌المللی جام صلح و دوستی امشب انجام می‌شود

کوروش بهادری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: هنوز تکلیف نهایی تیم‌های حاضر در تورنمنت بین المللی جام صلح و دوستی مشخص نشده است.

وی با بیان اینکه این تورنمنت تنها با حضور ۵ تیم برگزار می‌شود٬ افزود: تاکنون تیم‌های آذربایجان، افغانستان و ایران برای حضور در نخستین تورنمنت بین المللی کشتی پهلوانی و ورزش‌های زورخانه‌ای جام صلح و دوستی اعلام آمادگی کردند که نماینده ایران در این دوره از مسابقات اترک خراسان شمالی خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی در ادامه تصریح کرد: قرعه کشی نخستین تورنمنت بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جام صلح و دوستی امشب برگزار می‌شود تا نماینده اترک رقبای خود را بشناسد.

به گزارش تسنیم نخستین تورنمنت بین المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جام صلح و دوستی در کنار سومین دوره رقابت‌های جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی به میزبانی بجنورد مرکز خراسان شمالی برگزار می‌شود که به گفته مسئولان امر٬ ورزشکاران و پهلوانان خراسان شمالی در کنار سایر پهلوانان کشورهای حاضر در این رویداد جهانی روی تشک می‌روند و مدال و حکم این تورنمنت کمتر از احکام و مدال رقابت‌های جهانی کشتی پهلوانی نیست.

انتهای یپام/۳۱۲/ش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *