۳۴ میلیون سهم در تالار بورس منطقه‌ای سمنان معامله شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، بررسی‌ها نشان می‌دهد که تالار بورس منطقه‌ای سمنان هفته گذشته کاهش بیش از ۶۲ میلیارد ریالی را تجربه کرده است.

بر اساس یافته‌های خبرنگار تسنیم حجم معاملات انجام‌شده در بورس منطقه سمنان هفته گذشته با کاهش بیش از ۱۷ میلیون سهم به ۳۴ میلیون سهم رسید.

البته نباید در این میان به‌سادگی از کنار تعطیلی معاملات بورسی در روز چهارشنبه نهم بهمن‌ماه گذشت؛ اما میزان کاهش حجم معاملات و ارزش آن در هفته گذشته نسبت به هفته پیش از آن نشان می‌دهد که استقبال فعالان تالار شیشه‌ای در استان سمنان از فعالیت در آن، هفته گذشته کمی کاهش داشته است.

بر اساس اعلام بورس منطقه‌ای سمنان، هفته گذشته در مجموع تعداد ۳۴ میلیون و ۲۰۵ هزار و ۴۲۹ سهم در تالار شیشه‌ای این استان معامله شد.

بر این اساس ارزش معاملات سهام در بورس منطقه‌ای سمنان نیز در این مدت ۲۶۱ میلیارد و ۱۱۶ میلیون و ۲۲۱ هزار و ۸۸۱ ریال اعلام‌شده است که این میزان کاهش بیش از ۶۲ میلیارد ریال ایران و نسبت به هفته پیش از آن نشان می‌دهد.

یافته‌های خبرنگار تسنیم استان سمنان حاکی است که از مجموع سهام معامله‌شده در بورس منطقه‌ای سمنان در هفته گذشته، ۲۲ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۹۵۵ سهم به ارزش ۱۶۲ میلیارد و ۱۱۸ میلیون و ۲۵۵ هزار و ۵۰۳ ریال به خرید اختصاص داشت.

بر اساس اطلاعات موجود همچنین هفته گذشته، تعداد ۱۱ میلیون و ۷۸۳ هزار و ۴۷۴ سهم به ارزش ۹۸ میلیارد و ۹۹۷ میلیون و ۹۶۶ هزار و ۳۷۸ ریال در بورس منطقه‌ای سمنان به فروش رسیده است.

بر این اساس هفته گذشته بیش از ۶۲ درصد از ارزش معاملات در بورس منطقه‌ای سمنان به خرید سهام اختصاص داشته و حدود ۳۸ درصد آن نیز مربوط به فروش سهام بوده است.

انتهای پیام/۳۶۳/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *